woensdag 20 juni 2018

Koningin Máxima spreekt met ondernemers over ontwikkelingen in MKB

Koningin Máxima spreekt met ondernemers over ontwikkelingen in MKB
Koningin Máxima heeft woensdagmiddag 20 juni in haar hoedanigheid van lid van het Nederlands Comité voor Ondernemerschap bij Van der Linde Catering & Evenementen in Berkel en Rodenrijs gesproken met ondernemers uit het midden- en kleinbedrijf (MKB) over hun ervaringen met de ontwikkelingen in het MKB.
Lees verder

Koningin Máxima bij diner Tent Partnership for Refugees
Hare Majesteit Koningin Máxima heeft woensdagavond 20 juni onder meer in haar rol van speciale pleitbezorger van de VN secretaris-generaal voor inclusieve financiering voor ontwikkeling een werkdiner bijgewoond van het 'Tent Partnership for Refugees' bij Unilever in Rotterdam. Deze organisatie stimuleert de private sector om bij te dragen aan het verbeteren van de levens van vluchtelingen.
Lees verder