Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 8 juni 2018

Netherlands Korea Business Event 2018

Netherlands Korea Business Event 2018
Bent u geïnteresseerd in zakendoen met Zuid-Korea? Een van 's werelds meest innovatieve, hightech-economieën en de tweede exportmarkt voor Nederland in Azië? Kom dan naar het Netherlands Korea Business Event op 26 juni in Zoetermeer. In 2018 is de focus van de economische samenwerking met Korea...
Lees verder

Handelsmissie naar West-Oekraïne
Heeft u interesse om zaken te doen in Oekraïne? Ga dan van 25 tot en met 27 juni mee met de handelsmissie naar West-Oekraïne. De Nederlandse ambassade te Kiev organiseert deze handelsmissie om kansen voor Nederlandse ondernemers in kaart te brengen.   Tijdens deze handelsmissie bezoeken we de...
Lees verder

Day for Change en HAS Food Experience naar Europese finale EEPA
Day for Change en HAS Food Experience vertegenwoordigen Nederland tijdens de Europese finale van de Europese Awards voor Ondernemerschapsbevordering (EEPA) 2018.
Lees verder

Europese prijs voor Nederlandse uitvinders Erik Loopstra en Vadim Banine
De Nederlandse ingenieur Erik Loopstra en de Nederlands-Russische natuurkundige Vadim Banine hebben de European Inventor Award Publieksprijs 2018 gewonnen.
Lees verder

Dutch Water en Circular Economy matchmaking tijdens Singapore International Water Week
Bent u actief op het gebied van water en/of circulaire economie (CE)? En wilt u potentiële zakenpartners ontmoeten uit Singapore of andere Aziatische landen? Doe dan op 10 juli mee aan de matchmaking tijdens de Singapore International Water Week (SIWW) in Singapore. Enterprise Europe Network...
Lees verder