Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 6 juni 2018

Octrooiblog: Kinderachtige uitvindingen bestaan niet

Octrooiblog: Kinderachtige uitvindingen bestaan niet
Een octrooi is een oplossing voor een probleem. Klein of groot. En soms lossen kleine kinderen grote problemen op .
Lees verder

Aanvragen pluimveevlees en eieren sluit op 7 juni
Nieuwsbericht 18.044 - Wilt u importrechten en/of invoercertificaten aanvragen voor de invoerregelingen pluimveevlees en eieren?
Lees verder

Mkb profiteert volop van innovatieregeling WBSO
Ruim 21.000 Nederlandse ondernemers - waarvan 97% mkb'er - haalden in 2017 een voordeel van bijna € 1,2 miljard uit de innovatie- en onderzoeksregeling Wet Bevordering Speur- en Ontwikkelingswerk (WBSO).
Lees verder

Presentatie marktrapport over duurzame energie in Zambia
Bent u ondernemer in de energiesector? En heeft u interesse om te investeren in Afrika? Kom dan op vrijdag 15 juni naar de bijeenkomst in Den Haag. Hier presenteren Zambiaanse consultants een marktstudie voor Zambia. De studie onderzoekt de markt voor duurzame energie in Zambia. In dit land liggen...
Lees verder

Matchmaking tijdens Science & Cycling conferentie
Bent u geïnteresseerd in de ontwikkeling van het professionele fietsen? En bent u op zoek naar internationale zakenpartners? Doe dan mee aan de matchmaking tijdens de Science & Cycling conferentie op 4 en 5 juli in Nantes. Deze internationale wetenschappelijke conferentie wordt in de aanloop...
Lees verder