Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 12 juni 2018

Schotland: Go Ape!

Nederlandse Vereniging Aberdeen
Go Ape!
Live life adventurously! Achttien kinderen en ouders gingen op 5 juni de uitdaging aan. Zij werkten bij Crathes Castle hoog in de lucht het Go Ape parcours af van boom tot boom. Voor sommige...
Lees verder

Even voorstellen – Het nieuwe bestuur van de NVA
Wat een eer om het stokje van voorzitter over te mogen nemen van Emile Fokkema. Het nieuwe bestuur bestaat nu uit; Charles Dresen (Vice-voorzitter), Marlies Goense-Suyver (Secretaris), Monika van Spronsen (Penningmeester), Lydia van Beers en Anton...
Lees verder

De Nederlandse Club en NTC
(door Marleen Biesheuvel) Na een fijne zomervakantie zijn we weer volop aan de slag in het nieuwe schooljaar. We zijn blij dat we weer een aantal nieuwe leerlingen bij de NTC en de Nederlandse...
Lees verder

Pannekoekendag
Deze dag is altijd een goede gelegenheid om weer bij elkaar te komen na de lange zomervakantie. Dankzij Moira en Erik, die hun huis met een grote mooie tuin weer ter beschikking hebben gesteld, het bestuur en bergen van pannekoeken was...
Lees verder

The International School
(door Bert Smits) Hallo allemaal, Het nieuwe schooljaar is intussen alweer volop bezig en we zitten vlak voor de eerste vakantie. We zijn al heel druk geweest met allerlei zaken rondom het lidwoord, het...
Lees verder

Sinterklaas 2016
Een olympisch sinterklaasfeest dit jaar! In navolging van de Olympische Zomerspelen 2016 kwamen Sinterklaas en zijn gekleurde pieten in olympische sferen in Crathes Hall. Ruim 80 kinderen stonden Sint en zijn pieten op te...
Lees verder

Sinterklaas 2016 fotos
U moet inloggen om de rest van dit artikel te lezen; u kunt hier inloggen.
Lees verder

Toost en (P)roast
Het Nieuwjaars event van de NVA vond deze keer voor de afwisseling plaats in de Counteswell Woods. Het bestuur en de dames van MudPies hadden tafels en een tarp opgezet. Eerst een korte wandeling...
Lees verder

Even voorstellen
  Familie Vollaard Kurowski   U moet inloggen om de rest van dit artikel te lezen; u kunt hier inloggen.
Lees verder