dinsdag 12 juni 2018

Spanje: Koffieochtend in La Mora

Koffieochtend in La Mora
  De volgende koffieochtend dient zich al snel aan!  Zoals gebruikelijk in Restaurante Moramar in La Mora. Altijd de tweede donderdagochtend van de maand. Verzamelen rond 10:30 voor het eerste kopje koffie.   Consumpties zijn voor eigen rekening wij zorgen voor een plakje heerlijke cake! Hier hoef je je uiteraard niet voor op te geven! Kom […]
Lees verder

Paella bij de NCT
De paella van dit plaatje is een eigen creatie; wij gaan bij Laura ook genieten van een heerlijke paella,  en hopelijk hebben we dan wel mooi weer! Aanmelden kan zoals gebruikelijk bij Leny: 680629268 (whatsapp) / [email protected]  We kijken weer uit naar een gezellige dag met elkaar! Let op! Eenmaal aangemeld kun je je altijd afmelden […]
Lees verder

Borrel ter afsluiting van seizoen 2017/2018
Ter afsluiting van weer een NCT seizoen, organiseren wij een borrel op 08 juli hoewel nog nader wordt bepaald waar deze plaats zal vinden.  Houd daarom deze pagina goed in de gaten! Binnenkort zie je hier de locatie verschijnen.
Lees verder

Voorlopig laatste koffieochtend in La Mora
Hoewel het seizoen van de NCT reeds is afgesloten met een gezellige borrel, doen wij nog één maandelijkse koffieochtend in Restaurante Moramar in La Mora, altijd de tweede donderdagochtend van de maand. Verzamelen rond 10:30 voor het eerste kopje koffie. Ook wordt er gezorgd voor een heerlijk plakje cake! Hier hoef je je uiteraard niet […]
Lees verder