woensdag 20 juni 2018

VBNGBk: 2018 Regeling kwalificerende buitenlandse belastingplicht (verkort)

2018 Regeling kwalificerende buitenlandse belastingplicht (verkort)
De factsheet regeling kbb (kwalificerende buitenlandse belastingplicht) die gepubliceerd was in 2016 is herzien.  
Lees verder

Aftreden van de heer Rudi Holzhauer
Hierbij delen wij u mede dat de heer Rudi Holzhauer is afgetreden als bestuurslid. Zijn taak als webmaster is overgenomen door mevrouw Joan Busch met ingang van 15 juni 2018. U kunt de nieuwe webmaster bereiken onder [email protected] of via het contactformulier.
Lees verder

Draagkracht van alimentatieplichtige bij ontbreken fiscale aftrek van partneralimentatie in het buitenland
Op deze site is al eens het probleem gesignaleerd dat bij ontbreken van (of : ontvallen van) de status van gekwalificeerd belastingplichtige de mogelijkheid van fiscale aftrek van de partneralimentatie onder het Nederlandse fiscale regiem verloren gaat, terwijl de  fiscale aftrek in de woonstaat soms niet in de wetgeving is opgenomen. Dit zou ook kunnen […]
Lees verder