Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 13 juni 2018

VBNGBk: Expats in Nederland protesteren tegen belastingverlies

Expats in Nederland protesteren tegen belastingverlies
NRC: Onrust onder expats om portemonnee (auteur: Camil Driessen), 31 mei 2018 zie : https://www.nrc.nl/nieuws/2018/05/31/onrust-onder-expats-om-portemonnee-a1604972 "Afspraak is afspraak, A Deal Is A Deal. Zelfs expats hebben ontdekt dat Rutte goed aan te vallen is op zijn geloofwaardigheid. Dat blijkt althans uit de campagne die United Expats of the Netherlands is begonnen om het kabinetsplan van tafel […]
Lees verder

Franse algemene sociale heffingen (CSG e.d.) over vermogensinkomsten (deel I)
1. Inleiding Frankrijk kent sinds vele jaren algemene sociale heffingen die niet gebonden zijn aan een specifiek sociaalzekerheidsrisico. De heffingen worden over arbeids- en vervangende en vermogensinkomsten geheven. Frankrijk beschouwt deze heffingen als belastingen die in grensoverschrijdende situaties door belastingverdragen beheerst worden en geïnd worden via de belastingdienst. Het gaat bij de laatste dan om […]
Lees verder

Nederland wijzigt belastingverdrag met Denemarken
Nieuwsbericht  van de rijksoverheid| 09-05-2018 | 14:43 Nederland heeft een protocol tot wijziging van het belastingverdrag tussen Nederland en Denemarken ondertekend. Er zijn nieuwe afspraken gemaakt over de toewijzing van het heffingsrecht over pensioenen. Ook zijn er afspraken gemaakt tegen belastingontwijking. Het wijzigingsprotocol is woensdag 9 mei in Kopenhagen ondertekend. In een belastingverdrag staan afspraken […]
Lees verder