woensdag 20 juni 2018

VBNGBk: Het leven van pensionado’s in Italië

Het leven van pensionado's in Italië
'Ik vertrek' doet het goed als televisieprogramma. Maar hoe vergaat het de groeiende groep senioren die met het pensioen in zicht Nederland geheel of gedeeltelijk achter zich laten?   Lees verder over onderzoek van het Nederlandse NIDI op: https://www.nidi.nl/nl/demos/2018/03/01
Lees verder

Immigranten vaak gezonder dan de mensen in hun bestemmingsland
Citaat betreffende een van de vele SHARE studies over ouder worden in Europa: (December 2017) People who decide to migrate to a different country face many challenges: leaving behind friends and family members, learning an unknown language, or creating a new financially stable existence, to mention only three. Thus, restarting your life from scratch might […]
Lees verder

Gepensioneerden in VK
Bent u gepensioneerd en woont u in Engeland? Dan is er een grote kans dat u ieder jaar een "bewijs van nog in leven zijn" formulier moet invullen en opsturen met de verplichte officiële stempel. U kunt meewerken aan een pilot project in Engeland. Men wil namelijk onderzoeken of dit voortaan digitaal geregeld kan worden. […]
Lees verder