Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 1 juni 2018

Water-Food-Energy Nexus seminar

Water-Food-Energy Nexus seminar
Bent u als Nederlands bedrijf actief in de sectoren water, hernieuwbare energie en voedselzekerheid? En bent u benieuwd naar uw zakelijke kansen in de Verenigde Arabische Emiraten? Kom dan naar het Water-Food-Energy Nexus seminar op maandag 11 juni. Tijdens dit seminar lanceren de Rijksdienst voor...
Lees verder

Opening inschrijving varkenssector
Nieuwsbericht 18.043 - Van 1 tot en met 7 juni 2018, uiterlijk om 13.00 uur, opent de inschrijving voor enkele invoerregelingen in de varkenssector.
Lees verder

5,1 miljoen voor 3 Nederlandse innovatieve scale-ups
3 Nederlandse inzendingen zijn met hun innovaties geselecteerd voor het mkb-instrument fase 2 van Horizon 2020. De scale-ups winnen daarmee gezamenlijk € 5,1 miljoen.
Lees verder

Eurostars Op weg naar huis-bijeenkomst
Bent u bezig met het ontwikkelen van technologie voor nieuwe projecten, processen of diensten? Werkt u daarbij samen met partners uit andere landen? Kom dan op 27 juni 2018 naar de Eurostars Op weg naar huis-bijeenkomst in Utrecht. Tijdens de bijeenkomstaan het einde van de werkdag krijgt u de...
Lees verder

Bijeenkomst Zorgvergoeding voor medische innovaties Duitsland
Bent u op zoek naar kansen in Duitsland? Wilt u weten hoe bekostiging voor medische innovaties in Duitsland geregeld is? En welke partners of partijen u hiervoor nodig heeft? Kom dan naar de infomiddag Ondernemen in Duitsland. Leer meer over de Duitse markt, specifiek op het thema Zorgvergoeding...
Lees verder