Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 10 juli 2018

Afscheidsaudiënties ambassadeurs Jordanië, Finland en Australië

Afscheidsaudiënties ambassadeurs Jordanië, Finland en Australië
Zijne Majesteit de Koning heeft vanmiddag op Paleis Noordeinde in Den Haag achtereenvolgens in afscheidsaudiëntie ontvangen de ambassadeur van het Hasjemitisch Koninkrijk Jordanië, Z.E. Ahmad Jalal Said Al Mufleh, de ambassadeur van de Republiek Finland, H.E. mevrouw Katri Elina Viinikka, en de ambassadeur van het Gemenebest Australië, Z.E. dr. Brett John Mason.
Lees verder

Geloofsbrieven ambassadeurs Zwitserland, Senegal en Kaapverdië
Zijne Majesteit de Koning zal woensdagochtend 11 juli op Paleis Noordeinde in Den Haag ter overhandiging van hun geloofsbrieven achtereenvolgens ontvangen de ambassadeur van de Zwitserse Bondsstaat, Z.E. Heinz Edmund Walker-Nederkoorn, de ambassadeur van de Republiek Senegal, Z.E. Momar Gueye, en de ambassadeur van de Republiek Kaapverdië, Z.E. José Filomeno de Carvalho Dias Monteiro.
Lees verder