Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

zaterdag 14 juli 2018

Frankrijk: TV5 Monde: unieke ‘images’ Tour de France

TV5 Monde: unieke 'images' Tour de France
TV5 monde biedt in juli z'n eigen Tour de France aan met mooie reisreportages waarin onder andere gebruik wordt gemaakt van adelaars met een camera. Kom op plekken waar je zelf niet snel komt en geniet van ongerepte, betoverende landschappen. Bretagne 15 juli 18.40 uur Picardie 16 juli 21.00 Haute Savoie 18 juli 15.00 Corsica […] Het bericht TV5 Monde: unieke 'images' Tour de France verscheen eerst op Bourgondische Zaken.
Lees verder

Kunsthandel
Als ik stel dat de tijd vliegt, verklap ik u niets dat u nog niet wist. Het is inmiddels al weer ruim dertien jaar geleden dat Rina en ik ons in Nederland lieten uitschrijven en een dag later als nieuwe ingezetenen van Frankrijk werden ingeschreven. Het formulier dat we daartoe in Nederland moesten inleveren, vermeldde […] Het bericht Kunsthandel verscheen eerst op Bourgondische Zaken.
Lees verder