Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 23 juli 2018

Holland Business Lounge en EEN-matchmaking op milieubeurs Pollutec 2018

Holland Business Lounge en EEN-matchmaking op milieubeurs Pollutec 2018
Bent u actief in de milieusector? Levert uw bedrijf een bijdrage aan de circulaire economie? Bezoek dan de van 27 tot en met 30 november de internationale milieutechnische beurs Pollutec in Lyon. Meld u aan voor de Holland Business Lounge of doe mee aan de matchmaking. Op de beurs zijn...
Lees verder

Handelsmissie naar Polen met minister Cora van Nieuwenhuizen
Wilt u zakendoen in Polen? Of uw contacten uitbreiden of bestaande contacten verstevigen? Ga dan van 9 tot en met 11 oktober mee met de handelsmissie naar Polen met Cora van Nieuwenhuizen, minister van Infrastructuur en Waterstaat.
Lees verder

Cursus voor startende exporteurs: Succesvol deelnemen aan beurzen en beursbezoek (Eindhoven)
Wilt u afnemers in het buitenland? U kunt ze bijvoorbeeld vinden als u deelneemt aan een beurs. Hoe bereid je dit goed voor? Hoe presenteer je jezelf, je product of dienst en je bedrijf en hoe doe je succesvolle follow-up? Tijdens deze cursus leert u hoe u uw beursdeelname en beursbezoek...
Lees verder

Cursus voor startende exporteurs: Succesvol deelnemen aan beurzen en beursbezoek (Amersfoort)
Wilt u afnemers in het buitenland? U kunt ze bijvoorbeeld vinden als u deelneemt aan een beurs. Hoe bereid je dit goed voor? Hoe presenteer je jezelf, je product of dienst en je bedrijf en hoe doe je succesvolle follow-up? Tijdens deze cursus leert u hoe u uw beursdeelname en beursbezoek...
Lees verder

Cursus voor startende exporteurs: Succesvol deelnemen aan beurzen en beursbezoek (Zwolle)
Wilt u afnemers in het buitenland? U kunt ze bijvoorbeeld vinden als u deelneemt aan een beurs. Hoe bereid je dit goed voor? Hoe presenteer je jezelf, je product of dienst en je bedrijf en hoe doe je succesvolle follow-up? Tijdens deze cursus leert u hoe u uw beursdeelname en beursbezoek...
Lees verder

Werkbezoek Global Climate Action Summit met staatssecretaris Stientje van Veldhoven
Bent u van 12 tot en met 14 september in San Francisco? Heeft u kennis en kunde op het gebied van klimaatadaptatie, circulaire economie en slimme & duurzame mobiliteit? En wilt u deze kennis onder de aandacht te brengen van overheden en het bedrijfsleven? Sluit u dan aan bij de Nederlandse...
Lees verder

Save the date: Waste Expo in Melbourne 1 t/m 4 oktober 2018
Bent u actief in de afvalverwerking en heeft u de ambitie internationaal uit te breiden? Noteer dan 1 tot en met 4 oktober 2018 in uw agenda en meld u aan voor het Holland Paviljoen op de Waste Expo in Melbourne. Op 3 en 4 oktober vindt de grootste afvalverwerkingsbeurs van Australië plaats in...
Lees verder

Seminar Bedrijfskansen voor Circulaire Economie Vietnam
Wilt u weten welke bedrijfskansen er voor u liggen in Vietnam? En hoe u, met innovatieve circulaire bedrijfsconcepten, kunt bijdragen aan het oplossen van maatschappelijke uitdagingen in het land? Kom dan naar het seminar Bedrijfskansen voor Circulaire Economie Vietnam en draag bij aan de oplossing.
Lees verder

Toewijzing invoercertificaten gezouten pluimveevlees juli 2018
Nieuwsbericht 18.060 - De toewijzingen van de aanvragen voor gezouten pluimveevlees zijn gepubliceerd.
Lees verder

Toewijzing invoercertificaten knoflook tweede deelperiode 2018
Nieuwsbericht 18.061 - De toewijzingen voor de aanvragen voor invoercertificaten knoflook zijn gepubliceerd.
Lees verder