Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 5 juli 2018

Holland Paviljoen op de Medical Fair Asia in Singapore

Holland Paviljoen op de Medical Fair Asia in Singapore
Wilt u uw producten of diensten voor de gezondheidszorg presenteren op een van de grootste gezondheidsbeurzen in Azië? En wilt u in contact komen met beslissers in deze sector, in de ASEAN-regio en andere delen van de wereld? Ga dan mee op handelsmissie naar het eHealth Holland Paviljoen op de...
Lees verder

Vraag nu subsidie aan voor de export van innovaties voor watermanagement
Heeft u een vernieuwende technologie, methodologie of een innovatief prototype op watergebied?
Lees verder

Vind samenwerkingspartners tijdens Gene Therapy Partnering Day
Bent u actief op het gebied van gentherapie? Wilt u kennismaken met de onderzoeksprojecten van het Parijse DIM Thérapie Génique initiatief? En wilt u potentiële, internationale samenwerkingspartners ontmoeten? Kom dan naar de Gene Therapy Partnering Day in Parijs. Het Imagine Institute en Medicen...
Lees verder

Verken uw marktkansen met de innovatiemissie Smart Cities Zuid-Korea
Bent u actief op het gebied van smart cities en technologie? Werkt u aan duurzame innovatietrajecten binnen het thema 'Smart Infrastructure'? Wilt u uw marktkansen in Zuid-Korea verkennen? Ga dan mee met de Innovatiemissie Smart Cities Zuid-Korea.
Lees verder

Informatieavond Slim aan de slag met de toekomst van uw bedrijf - september
Ziet u de toekomst van uw bedrijf al voor zich? Succesvolle ondernemers en experts helpen u tijdens deze informatieavond om zelf de toekomst vorm te geven. U gaat actief aan de slag met eigen ideeën, test direct uw vaardigheden en krijgt inzicht in nieuwe businessmodellen, duurzaamheid, doorgroei...
Lees verder

Octrooiblog: Vakantiegevoel door Franse stekkers
Op vakantie lokale gerechten proeven, heerlijk. Maar duik ook eens de bouwmarkt in! Daar kom je allerlei handige spullen tegen. Franse stekkers bijvoorbeeld.
Lees verder

Informatieavond Slim aan de slag met de toekomst van uw bedrijf - oktober
Ziet u de toekomst van uw bedrijf al voor zich? Succesvolle ondernemers en experts helpen u tijdens deze informatieavond om zelf de toekomst vorm te geven. U gaat actief aan de slag met eigen ideeën, test direct uw vaardigheden en krijgt inzicht in nieuwe businessmodellen, duurzaamheid, doorgroei...
Lees verder

Informatieavond Slim aan de slag met de toekomst van uw bedrijf - november
Ziet u de toekomst van uw bedrijf al voor zich? Succesvolle ondernemers en experts helpen u tijdens deze informatieavond om zelf de toekomst vorm te geven. U gaat actief aan de slag met eigen ideeën, test direct uw vaardigheden en krijgt inzicht in nieuwe businessmodellen, duurzaamheid, doorgroei...
Lees verder

Informatieavond Slim aan de slag met de toekomst van uw bedrijf - december
Ziet u de toekomst van uw bedrijf al voor zich? Succesvolle ondernemers en experts helpen u tijdens deze informatieavond om zelf de toekomst vorm te geven. U gaat actief aan de slag met eigen ideeën, test direct uw vaardigheden en krijgt inzicht in nieuwe businessmodellen, duurzaamheid, doorgroei...
Lees verder

Octrooiblog: Barbecueën zonder burenruzie: de rookloze barbecue
Leuk, met z'n allen in de tuin om de barbecue. De buren beleven er door de rook meestal minder plezier aan. Maar het kan ook zonder rook. Er is al van alles uitgevonden én op de markt.
Lees verder