Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 18 juli 2018

Investeringsovereenkomst moet Canadese provincie Manitoba vergroenen

Investeringsovereenkomst moet Canadese provincie Manitoba vergroenen
De Canadese federale overheid en de provincie Manitoba hebben een overeenkomst getekend voor een investering van 1,1 miljard Canadese dollars (CAD) in projecten om de infrastructuur van Manitoba te verbe
Lees verder

Road2theGulfXL: zakendoen in de Golfstaten
Heeft u de ambitie om te ondernemen in de Golfstaten? En wilt u weten welke kansen er zijn voor Nederlandse ondernemers? Kom op donderdag 13 september naar de Road2theGulfXL in Nieuwegein. Hier hoort u meer over de zakelijke kansen en actuele ontwikkelingen in Koeweit, Oman, Qatar, Saoedi-Arabië en...
Lees verder

Holland Paviljoen op de Internationale Grüne Woche
Bent u geïnteresseerd in het betreden van de Duitse markt en wilt u de Duitse consument leren kennen? Heeft u al jaren een handelsrelatie met Duitsland en blijft u graag in contact met uw klanten? Of wilt u uw netwerk in de agro- en foodsector uitbreiden? Dan is de Internationale Grüne Woche (IGW)...
Lees verder

Toewijzing en schorsing aanvragen mais
Nieuwsbericht 18.059 - Vanaf 1 juli kon u invoercertificaten aanvragen voor mais uit derde landen. Het ging om de tweede tranche, periode 1 juli tot en met 31 december.
Lees verder

Versterk uw expertise tijdens de Blue Economy Conference
Heeft u interesse in de Blue Economy? Wilt u meer leren over het innovatief inzetten van water om duurzame welvaart te creëren? Kom dan op 26 – 28 november naar de internationale Blue Economy Conference in Nairobi en versterk uw expertise. De Blue Economy Conference in Nairobi is de eerste...
Lees verder

Save the date: Blue Economy Conference
Heeft u interesse in de Blue Economy? Wilt u meer leren over het innovatief inzetten van water om duurzame welvaart te creëren? Kom dan op 26 – 28 november naar de internationale Blue Economy Conference in Nairobi en versterk uw expertise. De Blue Economy Conference in Nairobi is de eerste...
Lees verder

Missie Circulaire Economie naar Indonesië
Bent als Nederlandse ondernemer actief in afvalmanagement en recycling. En heeft u interesse in een lopend samenwerkingsproject in Indonesië. Ga dan van 24 tot en met 26 oktober 2018 mee met de Missie Circulaire Economie (CE), onder leiding van de eurocommissaris de heer Karmenu Vella.
Lees verder

Handelsmissie naar Japan: kansen in de zuivel- en aardappelindustrie
Wilt u zakendoen in Hokkaido, Japan? En wilt u weten wat uw kansen zijn op het gebied van modernisering van de lokale zuivel- en aardappelketen? Ga met ambassadeur Aart Jacobi mee op handelsmissie van 15 tot en met 19 oktober. De organisatie is in handen van de Nederlandse ambassade in Tokio.
Lees verder

Save the date: Waste Expo in Melbourne 2 t/m 5 oktober 2018
Bent u actief in de afvalverwerking en heeft u de ambitie internationaal uit te breiden? Noteer dan 2 tot en met 5 oktober 2018 in uw agenda en meld u aan voor het Holland Paviljoen op de Waste Expo in Melbourne. Op 4 en 5 oktober vindt de grootste afvalverwerkingsbeurs van Australië plaats in...
Lees verder

Toekomst gassamenstelling vraagt om innovaties
In de toekomst wil Nederland beschikken over een duurzame energiehuishouding. De samenstelling van gas gaat veranderen.
Lees verder