Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 12 juli 2018

Koning bezoekt buurtinitiatieven in Amsterdam

Koning bezoekt buurtinitiatieven in Amsterdam
Zijne Majesteit de Koning heeft woensdagmiddag 11 juli 2018 in Amsterdam een bezoek gebracht aan een aantal initiatieven die vanuit de samenleving zijn gestart. Deze initiatieven, opgezet voor en door bewoners, leveren een bijdrage aan de leefbaarheid en toekomstbestendigheid van de eigen (leef)omgeving. De Koning bezocht de initiatieven van het programma Amsterdammers Maak je stad, Amsterdam Energie en de stadsdorpen.
Lees verder

Koningin Máxima bezoekt Young Lady Business Academy
Hare Majesteit Koningin Máxima heeft donderdagochtend 12 juli een werkbezoek gebracht aan de Young Lady Business Academy in Heerhugowaard. Op de academy volgen jonge vrouwen van 15 tot 24 jaar een vijfdaagse stoomcursus in ondernemen, waarbij zij toewerken naar een presentatie over hun zakelijke ambitie.
Lees verder