donderdag 19 juli 2018

Koning opent nieuw Erasmus MC in Rotterdam

Koning opent nieuw Erasmus MC in Rotterdam
Zijne Majesteit de Koning opent donderdag 6 september 2018 het Erasmus MC in Rotterdam. De officiële opening van het universitair medisch ziekenhuis vindt plaats na twintig jaar voorbereiding en acht jaar bouwen.
Lees verder

Koning en Prinses Beatrix bij theatervoorstelling De Stormruiter
Zijne Majesteit Koning Willem-Alexander en Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Beatrix der Nederlanden zijn zaterdagavond 8 september aanwezig bij de première van de muziek- en theatervoorstelling De Stormruiter in WTC Expo in Leeuwarden. De Stormruiter is een epische vertelling over de eeuwige strijd van de mens tegen het water en het ontstaan van het Friese paardenras. In de voorstelling doen naast toneelspelers en koorleden ook 100 Friese paarden mee. De Stormruiter is de grootste productie van Leeuwarden-Fryslân 2018, Culturele Hoofdstad van Europa (LF2018).
Lees verder