dinsdag 17 juli 2018

Koningin Máxima bezoekt CHV Noordkade en opent Theater De Blauwe Kei

Koningin Máxima bezoekt CHV Noordkade en opent Theater De Blauwe Kei
Hare Majesteit Koningin Máxima bezoekt op maandag 10 september 2018 CHV Noordkade in Veghel. CHV Noordkade is een industrieel erfgoedcomplex aan de oude binnenhaven van deze deelgemeente van Meijerijstad, dat onder meer een herbestemming heeft gekregen als kunst en cultuurcluster. Koningin Máxima opent tijdens haar bezoek aan het fabrieksterrein het nieuwe Theater De Blauwe Kei.
Lees verder

Prinses Margriet bij WK Zitvolleybal
Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Margriet der Nederlanden woonde maandagavond 16 juli 2018 de poulewedstrijd bij van het Nederlands dames zitvolleybalteam tegen Rwanda tijdens het WK Paravolley in Arnhem.
Lees verder