Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 30 juli 2018

Malinezen werken aan aids-aanpak in vijandig klimaat

Malinezen werken aan aids-aanpak in vijandig klimaat
In Mail leven meer dan 100.000 mensen met hiv. En het aantal infecties neemt toe. De Malinese anti-aids-organisatie Coalition Anti Sida (CAS) is aanwezig op de internationale conferentie AIDS 2018 om te werken aan oplossingen.
Lees verder

'Aids is letterlijk een zaak van leven en dood'
Zo'n beetje hun hele werkzame leven vechten ze al voor de wereldwijde aanpak van aids. Nu zijn Monique Middelhoff en Els Klinkert actief betrokken bij de internationale conferentie Aids 2018 in Amsterdam. 'Het Nederlandse aidsbeleid is voor veel landen een voorbeeld.'
Lees verder

In Vietnam is de strijd tegen aids nog in volle gang
Hiv en aids blijven een groot probleem in Vietnam, met naar schatting 11.000 nieuwe hiv-besmettingen en 7800 aids-gerelateerde sterfgevallen in 2016. Met steun van de Nederlandse ambassade  werken vertegenwoordigers van de meest kwetsbare groepen voor hiv-besmetting aan verandering.
Lees verder

Consulaire Afdeling ambassade Cairo gesloten 5 september 2018
De consulaire afdeling van de Nederlandse ambassade in Cairo zal gesloten zijn voor het publiek op 5 september 2018.
Lees verder

Vakantietip: zomerboek voor in de koffer
Voor de zonnige vakanties van 2018 geven medewerkers van Buitenlandse Zaken een paar leestips. Deel 1 van een miniserie.
Lees verder