Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 25 juli 2018

Mensen met hiv in Oekraïne bundelen de krachten

Mensen met hiv in Oekraïne bundelen de krachten
Meer dan 15.000 wetenschappers, politici en mensen met hiv nemen deze week deel aan de internationale conferentie AIDS 2018. Want hoewel de wereldwijde situatie op het gebied van hiv/aids verbetert, zijn er gebieden waar dat niet het geval is. Vandaag in de schijnwerpers: Oekraïne, een van de Oost-Europese landen waar het aantal infecties toeneemt.
Lees verder

Vacature: Honorair Consul te Arusha, Tanzania
Nederlandse Ambassade in Dar es Salaam, Tanzania De Nederlandse Ambassade in Dar es Salaam behartigt de belangen van het Koninkrijk der Nederlanden en zijn burgers in Tanzania, Mauritius, Madagaskar en de Comoren, onder andere op het vlak van consulaire bijstand en handel. In het gebied rond Arusha bevinden zich veel Nederlanders en Nederlandse bedrijven. Verder is de regio een populaire vakantiebestemming. Arusha is tevens de vestigingsplaats voor een aantal internationale organisaties, zoals...
Lees verder

Verificatieproces van werkvergunningen voor buitenlandse werknemers in Kenia afgerond
Afgelopen weekend is het verificatieproces van werkvergunningen voor buitenlandse werknemers in Kenia afgerond. CS Matiangi heeft aangekondigd dat er vanaf heden intensieve controles zullen worden uitgevoerd bij bedrijven, om na te gaan of er buitenlanders werkzaam zijn zonder een geverifieerde werkvergunning. Overtreders zullen streng worden aangepakt: arrestatie, detentie en daarna deportatie. Alle buitenlandse werknemers die hun werkvergunning niet hebben laten verifiëren riskeren annulering...
Lees verder

Ongeluk met Nederlandse bus in België
Lees verder

Nederlandse paspoortaanvragen Turkije 2018
Ook dit jaar komt een medewerker van de ambassade als extra service met een mobiel aanvraagstation voor Nederlandse paspoortaanvragen naar de Honoraire Consulaten in Gaziantep, Marmaris, Izmir en Antalya.
Lees verder