Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 2 juli 2018

Nederlands Portugese Kamer van Koophandel | Community Forum

Nederlands Portugese Kamer van Koophandel | Community Forum
Nieuw: Online forum voor Nederlandse en Portugese ondernemers, gelanceerd door de Nederlands Portugese Kamer van Koophandel.
Lees verder

Handelsmissie naar India: 23 mei - Kick off
De Nederlandse handelsmissie naar India 2018 vond plaats van 22 tot en met 25 mei. Met meer dan 200 deelnemers, 140 bedrijven/kennisinstellingen, 4 ministers en minister-president Mark Rutte, was dit de grootste Nederlandse handelsmissie naar India ooit, bijna twee keer zo groot als de vorige flagship-missie in 2015. Gedurende de handelsmissie hebben Indiase en Nederlandse bedrijven gebrainstormed, gediscussieerd en ideeën gedeeld over mogelije samenwerkingen in de volgende sectoren:...
Lees verder

Agri-Tech Startups gezocht!
Van 18 t/m 20 september 2018 vinden de National Ploughing Championships plaats in Tullamore, County Offaly, Ierland. Dit is hét AgriFood-event van Ierland en tevens het grootste openluchtevenement op het gebied Landbouw van Europa. Het event bestaat zowel uit een beurs als uit entertainment. Gedurende drie dagen worden er ook dit jaar weer 300.000 bezoekers verwacht. De aanwezige exposanten vertegenwoordigen een breed scala categorieën zoals Farm Inputs, Dairy, Animal Health, Livestock...
Lees verder

Doha test
Dit is een dummy bericht
Lees verder

Economische nieuwsbrief, Juli 2018
Deze maand o.a.: -Forum Expo café-cacao: Multiple recommendations for the revival of the sector; - New subsidy scheme for demonstration projects, feasibility studies and investment preparation studies; - Congo to start $13.9 billion hydropower project this year - Inga 3; - Congo Brazzaville: ADB and ECCAS want to construct a passage of 1,200 km between Chad and Congo; -Is Africa Russia's new priority?
Lees verder