maandag 16 juli 2018

Prinses Beatrix bij dansevenement Free To Move

Prinses Beatrix bij dansevenement Free To Move
Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Beatrix der Nederlanden woont donderdagavond 30 augustus in het Zuiderstrandtheater in Den Haag de dansvoorstelling Free To Move bij. De voorstelling is een samenwerking van het Prinses Beatrix Spierfonds en Holland Dance Festival, waarbij de top van de Nederlandse moderne dans zich belangeloos inzet voor de strijd tegen spierziekten.
Lees verder

Prinses Beatrix bij jubileumconcert ter gelegenheid van 700 jaar Illustre Lieve Vrouwe Broederschap
Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Beatrix der Nederlanden woont op zondag 23 september in de Sint-Janskathedraal in 's-Hertogenbosch een jubileumconcert bij ter ere van 700 jaar Illustre Lieve Vrouwe Broederschap (ILVB).
Lees verder