Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 3 juli 2018

Verlening onderscheiding in de Huisorde van Oranje

Verlening onderscheiding in de Huisorde van Oranje
Zijne Majesteit de Koning heeft bij Koninklijke Beschikking van 15 juni 2018 het Erekruis van de Huisorde van Oranje toegekend aan de heer ir. H. George. De heer George was jarenlang in verschillende maatschappelijke functies betrokken bij de ontwikkeling van Curaçao tot een autonoom land binnen het Koninkrijk. Ook maakte hij zich als directeur van het Monumentenfonds sterk voor het behoud van monumentaal erfgoed en had hij een actieve rol bij het organiseren en voorbereiden van bezoeken van leden van het Koninklijk Huis. De versierselen zijn hem op zondag 1 juli 2018 uitgereikt.
Lees verder

Staatsbezoek aan Verenigd Koninkrijk
Zijne Majesteit Koning Willem-Alexander en Hare Majesteit Koningin Máxima brengen op uitnodiging van Hare Majesteit Koningin Elizabeth II een staatsbezoek aan het Verenigd Koninkrijk. Het bezoek vindt plaats op 23 en 24 oktober 2018.
Lees verder