Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

zaterdag 11 augustus 2018

Duitsland: Uitnodiging prijsuitreiking muziekfeest Bremen

Uitnodiging prijsuitreiking muziekfeest Bremen

Van onze Honorair Consul Hylke Boerstra ontvingen we een uitnodiging voor het jaarlijkse Muziekfeest in Bremen. Dit vindt plaats op

zondag 2 september om 18.00 uur
in de "Obere Halle" in het raadhuis in Bremen.

(Voor uitnodiging hier klikken) Het is een fraai event op hoog musicaal niveau en sinds enkele jaren met een nauwe band naar Nederland, voornamelijk Groningen. Een hoogtepunt is het uitrijken van de Musikfest-Preis. Deze prijs gaat dit jaar aan het Nederlandse Metropole Orkest. Voor algemene info zie ook de link: https://de.wikipedia.org/wiki/Bremer_Musikfest-Preis.

Indien u het leuk vindt bij deze ceremonie aanwezig te zijn, kunt u zich met het bijgevoegde formulier tot 27 augustus direct bij de organisatie aanmelden. (aanmeldingsformulier). Print u dan wel de uitnodiging uit, want deze geldt als toegangsbewijs.

Lees verder