woensdag 29 augustus 2018

Frankrijk: De sterke en zwakke kanten van Avallon

De sterke en zwakke kanten van Avallon
Wat vinden toeristen van de stad Avallon? Hoe hebben ze Avallon leren kennen? Wat vinden ze goed en wat zouden ze graag anders zien? We zijn op zoek gegaan naar toeristen op vakantie in 'l'Avallonnais' en hebben hun meningen en indrukken van de stad verzameld. We hebben gesproken met allerlei mensen zowel in de straten […] Het bericht De sterke en zwakke kanten van Avallon verscheen eerst op Bourgondische Zaken.
Lees verder

Professionele handelaar op de brocante krijgt het steeds moeilijker
Hoewel het aantal 'vides-greniers' van jaar tot jaar voortdurend toeneemt, hebben professionele handelaren hun activiteiten moeten aanpassen. De crisis en het internet zijn de belangrijkste redenen. Vraag ze niet om de plastic wandelwagen van een kleine meisje, de videorecorder van een opoe of de radio-cassette van een broer op te halen. De professionele brocanteur wil […] Het bericht Professionele handelaar op de brocante krijgt het steeds moeilijker verscheen eerst op Bourgondische...
Lees verder