Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 7 augustus 2018

Frankrijk: Een eeuwenoude fries* van 9 meter wordt tentoongesteld in het Colette-museum

Een eeuwenoude fries* van 9 meter wordt tentoongesteld in het Colette-museum
Een fascinerend meesterwerk op de tentoonstelling 'Sem, caricaturiste de la Belle Epoque' is een 9-meter lange zuil, die belangrijke figuren rond het jaar 1900 portretteert. Deze tentoonstelling is te bezoeken tot eind oktober in het Musée Colette in Saint-Sauveur-en-Puisaye. Een bijzondere tentoonstelling op meerdere vlakken. "De eerste keer dat we iets tentoonstellen dat geen 'Colette' […] Het bericht Een eeuwenoude fries* van 9 meter wordt tentoongesteld in het Colette-museum...
Lees verder

Planchez, een dorp met 300 inwoners en… 14 buitenlandse nationaliteiten
Veel inwoners van Planchez zijn van buitenlandse afkomst en wonen hier vanwege werk of omdat de omgeving hen aantrekt. Hoe komt het dat ze deze keuze gemaakt hebben. Ze komen uit de buurlanden Spanje, Italië, België, Zwitserland… of uit Europese landen die verder weg liggen, maar ook uit Amerika, Azië of Oceanië. Ze kozen allemaal […] Het bericht Planchez, een dorp met 300 inwoners en… 14 buitenlandse nationaliteiten verscheen eerst op Bourgondische Zaken.
Lees verder