Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 31 augustus 2018

Geef uw mening over de dienstverlening van de Nederlandse overheid aan Nederlanders in het buitenland

Geef uw mening over de dienstverlening van de Nederlandse overheid aan Nederlanders in het buitenland
Bent u Nederlander en woont u langer dan drie maanden in het buitenland? Het ministerie van Buitenlandse Zaken wil graag van u weten wat u vindt van de dienstverlening door de Nederlandse overheid. Vul de online vragenlijst in en help onze service aan Nederlanders in het buitenland verder te verbeteren. Uw mening telt!
Lees verder

Consulaire team bezoekt voor aanvraag reisdocumenten de regio Catalonië
Woont u in de Regio Catalonië en heeft u een nieuw reisdocument nodig (Paspoort of Nederlandse Identiteitskaart (NIK))? Dan is de volgende informatie voor u van belang: Het Consulaire Team van de Nederlandse ambassade te Madrid bezoekt op 8 en 9 oktober Barcelona om Nederlanders in de gelegenheid te stellen om onder bepaalde voorwaarden een aanvraag in te dienen voor een paspoort en/of identiteitskaart. Deze mogelijkheid is in principe bedoeld voor Nederlanders die gedurende een lange periode...
Lees verder

Onderzoek ervaringen dienstverlening van de Nederlandse overheid in het buitenland
Doe mee met onderzoek naar de ervaringen met de dienstverlening van de Nederlandse overheid in het buitenland.
Lees verder

Onderzoek van het Ministerie van Buitenlandse Zaken
Doe mee met onderzoek naar de ervaringen met de dienstverlening van de Nederlandse overheid in het buitenland.
Lees verder

Consulair team Madrid helpt in regio bij aanvraag reisdocumenten
Een reisdocument aanvragen of verlengen in het buitenland kan op een Nederlandse ambassade of consulaat-generaal. Maar soms is dit niet zo makkelijk. Bijvoorbeeld als men niet in staat is om (ver) te reizen. Het consulaire team van de ambassade in Spanje reist daarom ieder jaar af naar de regio. Daar helpt het team Nederlanders die niet naar Madrid kunnen komen voor hun nieuwe reisdocument.
Lees verder