Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 7 augustus 2018

Handelsmissie naar Canada: Digital Health & Smart Devices

Handelsmissie naar Canada: Digital Health & Smart Devices
Bent u actief op het gebied van digital health en smart devices? En wilt u samenwerken of zakendoen in Canada? Ga dan mee met de handelsmissie van 28 oktober tot en met 4 november. Deze handelsmissie richt zich op bedrijven in de volgende sectoren:
Lees verder

Ontmoet en recruit technisch talent Zuid-Korea
Werkt u als recruiter in de Nederlandse HTSM-sector en zoekt u gekwalificeerd personeel uit Zuid-Korea? Kom dan van 29 oktober tot en met 2 november naar de Holland High Tech Career Road Show Korea 2018. Hier ontmoet u pas afgestudeerd technisch talent en Koreaanse ingenieurs en onderzoekers en op...
Lees verder

Meet&Match tijdens de Food Valley Summits
Doet u zaken op het gebied van gezondheid en sportvoeding? Kom dan 10 en 11 oktober naar het Meet&Match event op de Food Valley Summits Proteins for the Future en Sports & Nutrition. Enterprise Europe Network Nederland organiseert een business-2-business Meet&Match event voor bedrijven...
Lees verder

Holland Paviljoen op Food Matters Live
Doet u zaken op het gebied van voeding, gezondheid en duurzaamheid? En wilt u in contact komen met potentiële partners en klanten in het Verenigd Koninkrijk? Boek dan een stand in het Holland Paviljoen tijdens Food Matters Live, van 20 tot en met 22 november in Londen.
Lees verder

Betere doorstroming verkeer in Kampala door D2B-schenking
Old Taxi Park, het oudste en grootste taxipark van Kampala, is het belangrijkste verkeersknooppunt van de stad.
Lees verder

Informatiebijeenkomst GlobalStars Brazilie
Bent u bezig met het ontwikkelen van technologie voor nieuwe producten, processen of diensten? Werkt u daarbij samen met Brazilië of wilt u dat gaan doen? Kom dan naar de informatiebijeenkomst over de GlobalStars oproep Brazilië   Deze informatiemiddag is bedoeld voor:
Lees verder

Vakbeurs World of Technology & Science - Industrial Processing
Bent u actief in de procesindustrie? Kom dan tussen 2 en 5 oktober 2018 naar de Jaarbeurs in Utrecht. Daar vindt de grootste vakbeurs voor de totale natte en droge procesindustrie in de Benelux: World of Technology & Science 2018 – Industrial Processing (WoTS-IP). In hal 7 tot en met 11 van de...
Lees verder

Innovatiemissie Big Data in Life Sciences & Gezondheidszorg
Bent u actief op het gebied van big data en Life Sciences & Health? Wilt u de R&D- en marktkansen in Brazilië verder verkennen en potentiële samenwerkingspartners ontmoeten? Ga dan mee met de innovatiemissie naar São Paulo, Brasília & Porto Alegre. Het bezoekprogramma bouwt voort op...
Lees verder

Succesvolle overname Rotterdams softwarebedrijf door Siemens
Siemens neemt het Rotterdamse softwarebedrijf Mendix over. Het Duitse elektronicaconcern telt hiervoor €628 miljoen neer. De deal is één van de grootste overnames van een Nederlandse scale-up.
Lees verder

Verken uw kansen op de Sierra Leone en Liberia Business Day
Bent u geïnteresseerd in zakendoen in Sierra Leone of Liberia? En benieuwd welke kansen er voor u liggen in deze landen? Kom dan naar de Sierra Leone en Liberia Business Day op 11 september in Den Haag!
Lees verder