woensdag 29 augustus 2018

Koningin Máxima opent Week tegen Eenzaamheid

Koningin Máxima opent Week tegen Eenzaamheid
Hare Majesteit Koningin Máxima opent donderdagochtend 27 september de Week tegen Eenzaamheid tijdens het Nationaal Eenzaamheid Congres in de Grolsch Veste in Enschede. Het congres wordt dit jaar georganiseerd door Coalitie Erbij en Vereniging Humanitas in samenwerking met het Oranje Fonds, in het kader van het twintigjarig bestaan van het maatjesproject Humanitas Tandem. Thema van het congres is de vrijwillige inzet tegen eenzaamheid.
Lees verder

Geloofsbrieven ambassadeurs Kenia, Malta en Australië
Zijne Majesteit de Koning zal woensdagochtend 29 augustus op Paleis Noordeinde in Den Haag ter overhandiging van hun geloofsbrieven achtereenvolgens ontvangen de ambassadeur van de Republiek Kenia, Z.E. Lawrence Ntoye Lenayapa, de ambassadeur van de Republiek Malta, H.E. mevrouw Marlene Bonnici, en de ambassadeur van het Gemenebest Australië, Z.E. Matthew Ernest Keith Neuhgaus.
Lees verder