Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 9 augustus 2018

Schoonspringer Dylan Vork naar Jeugd Olympische Spelen

Schoonspringer Dylan Vork naar Jeugd Olympische Spelen
ARNHEM – Schoonspringer Dylan Vork heeft zich gekwalificeerd voor deelname aan de Youth Olympic Games (YOG), die van 6 tot en met 18 oktober 2018 worden gehouden in Buenos Aires. NOC*NSF heeft de voordracht van de zwembond KNZB toegekend.  Dylan Vork werd eind juli tijdens de wereldjeugdkampioenschappen schoonspringen in Kiev met een persoonlijk record knap tiende op de 3-meterplank. De 17-jarige Nederlander haalde in een sterk mondiaal deelnemersveld in de finale een puntentotaal van 511.60.Begin deze maand doet Vork ook mee aan het Europees kampioenschap schoonspringen voor senioren in Glasgow. Jeugd Olympische Spelen De Youth Olympic Games worden op initiatief van het Internationaal Olympisch Comité georganiseerd. In Buenos Aires doen zo'n vierduizend sporters mee in de leeftijd van 14 tot en met 18 jaar. Voor Nederland is dat aantal nog niet bekend, omdat de kwalificaties nog in...
Lees verder

NOC*NSF algemeen directeur Gerard Dielessen benoemd in IOC-commissie
ARNHEM - Gerard Dielessen, algemeen directeur NOC*NSF, is door het IOC benoemd als lid van de IOC Communicatie Commissie. Dat maakte het IOC vandaag bekend bij de presentatie van de samenstelling van alle 26 IOC commissies voor 2018. Rita van Driel, bestuurslid van het Internationaal Paralympisch Comité en medewerker NOC*NSF, blijft lid van de Coördinatiecommissie voor de Winterspelen van Beijing 2022. Daarnaast is zij benoemd in de commissie Vrouwen in de Sport. Marijke Fleuren, voorzitter van de Europese Hockey Federatie, maakt al enige tijd deel uit van deze laatste commissie en zal dat ook in 2018 doen. Geert Corstens, voormalig president van de Hoge Raad der Nederlanden, blijft ook in 2018 lid van de Ethische Commissie van het IOC. Het IOC vergroot dit jaar de deelname van vrouwen en het aantal leden vanuit Afrika en Oceanië in de IOC-commissies. Gerard Dielessen over zijn...
Lees verder

Deelnemers TeamNL@work | sportmarketing en –media bekend
ARNHEM - In september start de tweede editie van het praktijkprogramma TeamNL@work | sportmarketing en -media. Het programma is gericht op het bijbrengen van praktische kennis en wordt uitgevoerd door sportmarketingbureau Triple Double. Het start met een trainingsprogramma van acht weken, gevolgd door een snelcursus social media en online community management. Daarnaast gaan de deelnemers aan de slag in de praktijk rondom het NOS|NOC*NSF Sportgala. Met trots maken wij de 15 namen bekend die deelnemen aan de tweede editie van TeamNL@work | sportmarketing en –media: Patrick Bos (para-wielrennen) Maaike Caelers (triatlon) Bart Deurloo (turnen) Jet Hendriks (korfbal) Marije Joling (schaatsen) Ronald Mulder (schaatsen) Martin van de Pol (para-wielrennen) Geert Schipper (para-triathlon) Laura Smulders (BMX) Sam van der Ven (hockey) Maria Verschoor (hockey) Sanne Voets (para-dressuur) Linda de...
Lees verder