Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

zondag 12 augustus 2018

VBNGBk: Aanwijzing massaal bezwaar tegen inkomen uit box 3 voor het jaar 2017

Aanwijzing massaal bezwaar tegen inkomen uit box 3 voor het jaar 2017
Aanwijzing bezwaarschriften tegen definitieve aanslagen inkomstenbelasting 2017 als massaal bezwaar. Belastingdienst/Directie Vaktechniek Belastingen Besluit van [datum], nr. 2018-12775, Staatscourant 2018- De Staatssecretaris van Financiën heeft het volgende besloten. In dit besluit wijs ik aan als massaal bezwaar als bedoeld in artikel 25c van de Algemene wet inzake rijksbelastingen (hierna: AWR) de in dit besluit nader […]
Lees verder

Inbreukprocedure tegen België wegens belastingen op buitenlands onroerend goed
nr.20074332     18/06/2015     Referral to Court Art. 258 TFEU The Commission has decided to refer BELGIUM to the EU Court of Justice on account of its arrangements for taxing Belgian taxpayers who invest in immovable property abroad The European Commission has decided to refer Belgium to the EU Court of Justice on account of its tax laws, […]
Lees verder

Klachtenbrief van honorair consuls aan Minister Blok
To: The Minister of Foreign Affairs The Hague The Netherlands Dear Minister Blok,                                                                               30th of July 2018 During the last CHC2018, the Conference of Honorary Consuls in The Hague, last April, you met with many of us. We were able to share ideas and exchange experience. It was said and repeated: "The Honorary Consuls are […]
Lees verder