Doorgaan naar hoofdcontent

VBNGBk: Buitenlandaspecten in jaarverslag 2017 SVB

Buitenlandaspecten in jaarverslag 2017 SVB
Uit het jaarverslag SVB 2017, https://www.rijksoverheid.nl/documenten/jaarverslagen/2018/05/09/jaarverslag-2017-svb Overige gegevensuitwisselingen buitenland Op basis van de gegevensuitwisseling zijn de levensbewijzen voor klanten in Aruba en Duitsland vervallen. Onderzoek Levensbewijzen (OLB) formulieren zenden we alleen nog steekproefsgewijs. Met Spanje, België, Groot-Brittannië, Polen en Italië is de uitwisseling technisch zo goed als gerealiseerd. De besprekingen met Turkije konden vanwege overheidsmaatregelen […]
Lees verder

(Buitenland)aspecten uit het jaarverslag UWV 2017
Uit het jaarverslag UWV 2017, zie: https://www.rijksoverheid.nl/documenten/jaarverslagen/2018/05/09/jaarverslag-2017-uwv  6.4. Internationale handhaving In internationaal verband voert UWV zelfstandig controles uit. Het Interventieteam Buitenland bezocht in 2017 597 klanten in Frankrijk, de ABC-eilanden, Italië, Groot Brittannië, Bulgarije, Servië, Finland, Duitsland en Thailand. Daarnaast zijn los van de vooraf geplande landbezoeken negen individuele controles uitgevoerd in het buitenland. Dit […]
Lees verder

Internationale gegevensuitwisseling met Nederlandse Belastindienst
Zie dit bericht met diverse documenten met meer details, te vinden op: https://www.rijksoverheid.nl/onderwerpen/inkomstenbelasting/belastingontduiking-in-het-buitenland-door-particulieren-voorkomen Aanpak belastingontduiking particulieren in het buitenland door FATCA en CRS Om belastingontduiking en zwartsparen tegen te gaan, wisselt de Nederlandse Belastingdienst met steeds meer landen automatisch gegevens over financiële rekeningen uit. Dat is een gevolg van FATCA en CRS. Dat zijn internationale […]
Lees verder