Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 3 augustus 2018

VBNGBk: Correctie op conserverende aanslag pensioenen bij emigratie naar de Filippijnen

Correctie op conserverende aanslag pensioenen bij emigratie naar de Filippijnen
ECLI:NL:RBZWB:2018:2796 Instantie Rechtbank Zeeland-West-Brabant Datum uitspraak 08-05-2018 Datum publicatie 27-07-2018 Zaaknummer BRE – 17 _ 1477 Rechtsgebieden Belastingrecht Bijzondere kenmerken Eerste aanleg – enkelvoudig Inhoudsindicatie Aan belanghebbende is ter zake van zijn emigratie naar de Filippijnen een conserverende aanslag opgelegd m.b.t. lijfrente- en pensioenaanspraken. Het bij conserverende aanslag in de heffing betrekken van lijfrenteaanspraken naar […]
Lees verder

Ingebrekestelling door EC van Spanje wegens discriminatie van fiscale behandeling (giften aan) buitenlandse non-profit instellingen
Brussels, 19 November 2015 (date of reasoned opinion) Infringement case 20134086    Taxation: Commission asks SPAIN to end discriminatory tax treatment of foreign non-profit entities and of their contributors The European Commission asked Spain today to amend its rules on the taxation of certain income obtained by foreign non-profit entities and of certain contributions to […]
Lees verder

Versterking Nederlandse diplomatieke dienst
Kabinetsplannen diplomatieke dienst Het kabinet wil het wereldwijde netwerk van diplomatieke vertegenwoordigingen versterken. In de instabiele landen rond Europa en op het gebied van migratie en veiligheid is meer slagkracht nodig. Daarnaast worden extra diplomaten aangesteld om economische kansen te benutten en de Nederlandse inzet in Europa te vergroten. En Nederlanders in het buitenland kunnen […]
Lees verder