Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 8 augustus 2018

VBNGBk: Innen van bijdrage door CAK

Innen van bijdrage door CAK
Zie: https://www.hetcak.nl/jaarbericht/2016/menselijke-manier-innen.html Daaruit: "Op een menselijke manier innen Klanten bij het CAK zijn trouwe betalers: 97 procent betaalt zijn rekening op tijd. Maar als incassopartij heeft het CAK óók te maken met klanten die hun eigen bijdrage niet betalen. Wat doe je dan? Je stuurt eerst een herinnering en dan een aanmaning. De factuur voor […]
Lees verder

Buitenlandaspecten in jaarverslag 2017 Nationale Ombudsman
Uit het Jaarverslag 2017 van de Nationale Ombudsman Zie: https://www.nationaleombudsman.nl/system/files/jaarverslag-download/Jaarverslag2017_Nationale%20ombudsman.pdf "Pensioen in het buitenland De gewenste verbinding tussen overheid en burgers is niet aan landsgrenzen gebonden. De ombudsman ontvangt tal van klachten en verzoeken van Nederlanders in het buitenland die in de problemen komen met de Nederlandse overheid. Grenzeloos genieten van je AOW Johan Duisenberg […]
Lees verder

Voorstel tot regelen pensioenverdeling bij echtscheiding
https://www.rijksoverheid.nl/ministeries/ministerie-van-sociale-zaken-en-werkgelegenheid/nieuws/2018/03/09/pensioen-automatisch-verdeeld-bij-scheiding?utm_source=e-mailnieuwsbrief&utm_medium=email&utm_campaign=Nieuwsbrief+Ministerie+van+Sociale+Zaken+en+Werkgelegenheid Pensioen automatisch verdeeld bij scheiding Nieuwsbericht | 09-03-2018 | 06:30 Na een echtscheiding wordt het pensioen voortaan automatisch verdeeld over beide ex-partners. Minister Koolmees van Sociale Zaken en Werkgelegenheid stelt dit voor in een brief aan de Tweede Kamer. Na een scheiding heb je recht op de helft van het pensioen dat je ex-partner […]
Lees verder