Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 14 augustus 2018

VBNGBk: Verruiming in Nederlandse regeling toeslag voor oorlogsgetroffene

Verruiming in Nederlandse regeling toeslag voor oorlogsgetroffene
Zie: https://www.rijksoverheid.nl/documenten/kamerstukken/2018/06/15/wijziging-van-een-aantal-wetten-verzamelwet-vws-2018   34923 Wijziging van een aantal wetten op het terrein van het Ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport teneinde misslagen en omissies te herstellen (Verzamelwet VWS 2018) NOTA NAAR AANLEIDING VAN HET VERSLAG , daarin: De leden van de VVD-fractie vragen wat er precies voor oorlogsgetroffenen door de voorgestelde wetswijziging in diverse uitkeringen- […]
Lees verder

Terugwerkende kracht t.a.v. wel of niet verzekerd zijn tegen ziektekosten in Nederland
Zie: https://www.rijksoverheid.nl/documenten/kamerstukken/2018/06/15/wijziging-van-een-aantal-wetten-verzamelwet-vws-2018   34923 Wijziging van een aantal wetten op het terrein van het Ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport teneinde misslagen en omissies te herstellen (Verzamelwet VWS 2018) NOTA NAAR AANLEIDING VAN HET VERSLAG   Artikel XVII De leden van de VVD-fractie stellen een aantal vragen over fraude bij en uitvoering van de regeling […]
Lees verder

Mobiele Aanvraagstation paspoort in Lyon
In vervolg op de succesvolle proef in maart jongstleden, zal de Nederlandse ambassade in Parijs weer een consulair team afvaardigen met het Mobiele Aanvraagstation (MVA) bestemd voor de aanvraag van reisdocumenten (paspoort en/of identiteitskaart). Deze bijzondere opzet wordt ditmaal georganiseerd in Lyon, en wel op 10 en 11 oktober 2018. Zelf hebben mijn kinderen en […]
Lees verder