dinsdag 11 september 2018

Geloofsbrieven ambassadeurs Zweden, Jordanië en Spanje

Geloofsbrieven ambassadeurs Zweden, Jordanië en Spanje
Zijne Majesteit de Koning zal woensdagochtend 12 september op Paleis Noordeinde in Den Haag ter overhandiging van hun geloofsbrieven achtereenvolgens ontvangen de ambassadeur van het Koninkrijk Zweden, H.E. mevrouw Annika Markovic, de ambassadeur van het Hasjemitisch Koninkrijk Jordanië, Z.E. Nawaf Wasfi Tell, en de ambassadeur van het Koninkrijk Spanje, H.E. mevrouw María Jesús Alonso Jimenez.
Lees verder

Koningin Máxima bij viering twintig jaar Leidsche Rijn
Hare Majesteit Koningin Máxima is vrijdagmiddag 5 oktober bij de viering van twintig jaar Leidsche Rijn, de grootste nieuwbouwlocatie van Nederland. Momenteel heeft Leidsche Rijn als westelijk stadsdeel van de gemeente Utrecht 85.000 inwoners.
Lees verder