dinsdag 11 september 2018

Handelsmissie naar Colombia met minister-president Rutte, minister Bruins, minister Schouten, minister Ruiz-Madura (A...

Handelsmissie naar Colombia met minister-president Rutte, minister Bruins, minister Schouten, minister Ruiz-Madura (Aruba) en minister Martina (Curaçao)
Wilt u zakendoen in Colombia of bestaande contacten uitbreiden? Ga dan van zondag 25 tot en met donderdag 29 november mee met de handelsmissie naar Colombia. Deze missie is in aanwezigheid van minister-president Mark Rutte, minister Carola Schouten van Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit en...
Lees verder

EdTech Bootcamp naar Londen
Bent u nieuwsgierig naar de EdTech scene in Londen? Bent u klaar voor de Britse EdTech-markt? Meld u dan aan voor de EdTech Bootcamp op 23 en 24 oktober. EdTech (onderwijstechnologie) is een van de snelst groeiende techsectoren in het Verenigd Koninkrijk (VK), met meer dan 1.000 start-ups. De...
Lees verder

Seminar over octrooien in China
Octrooi aanvragen in China. Waarom zou u dat doen, hoe pakt u het aan, wat is een slimme strategie? U hoort er alles over tijdens het seminar over octrooien in China. Veel bedrijven denken dat het geen zin heeft om in China octrooi aan te vragen. Dat is een groot misverstand. Octrooiaanvragers...
Lees verder

Bijeenkomst Durf te vragen, bescherm uw idee
Het beschermen van nieuwe ideeën kan soms lastig zijn. Maar u bent niet alleen. Veel ondernemers hebben dezelfde vragen. Doe mee aan 'Durf te vragen' en gebruik de kennis van andere ondernemers voor uw vraagstukken. Of help uw collegaondernemers mee met het bedenken van oplossingen. Tijdens deze...
Lees verder

Evaluatie WBSO: online enquête van Dialogic
Het onderzoeks- en adviesbureau Dialogic evalueert de WBSO op verzoek van het ministerie van Economische Zaken en Klimaat (EZK).
Lees verder

Turkije lanceert programma om buitenlandse onderzoekers aan te trekken
In samenwerking met de Europese Commissie financiert de Turkse Nationale Wetenschapsraad TÜBITAK een 5-jarig programma om getalenteerde buitenlandse onderzoekers aan te trekken: Co-Funded Brain Circulati
Lees verder

Economische missie Nederlandse start-ups naar Slush Finland met Prins Constantijn van Oranje
Bent u een innovatieve techstart-up en klaar voor de volgende stap? Wilt u zakendoen, samenwerken of contacten leggen met bedrijven en investeerders en de internationale markt verkennen? Ga dan mee met de start-upmissie van 3 tot en met 6 december 2018 naar Slush en zet uw bedrijf in de...
Lees verder

Informatiebijeenkomst Kansen voor Robotica in Singapore
Bent u werkzaam in de roboticabranche en wilt u meer weten over de kansen in Singapore? Kom dan naar de informatiebijeenkomst Kansen voor Robotica in Singapore. We geven een overzicht van de belangrijkste sectoren, het bestaande ecosysteem en projecten. Daarnaast is er aandacht voor de geplande...
Lees verder

Rondetafelbijeenkomst Kansen pluimveesector India
Bent u actief in de pluimveesector? Wilt u weten welke kansen er voor u liggen in India? Kom dan op 27 september naar de rondetafelbijeenkomst 'Kansen pluimveesector India' op 27 september 2018 in Barneveld.Pluimveesector India Tussen 2025 en 2030 heeft India naar verwachting de grootste populatie...
Lees verder

Nepal Business Event
Bent u geïnteresseerd in zakendoen in Nepal? Kom dan op 8 oktober naar het Nepal Business Event. Door deel te nemen aan dit evenement, krijgen Nederlandse bedrijven een unieke kans om hun zakelijke kansen in Nepal te verkennen.Marktstudie Robin Boustead heeft voor ons een marktstudie uitgevoerd...
Lees verder