maandag 3 september 2018

Koning beëdigt staatsraad van het Koninkrijk voor het land Sint Maarten

Koning beëdigt staatsraad van het Koninkrijk voor het land Sint Maarten
Zijne Majesteit de Koning heeft vanmiddag op Paleis Noordeinde mevrouw M.C. van der Sluijs-Plantz beëdigd. Mevrouw Van der Sluijs-Plantz is benoemd tot staatsraad in de Afdeling advisering van de Raad van State van het Koninkrijk voor het land Sint Maarten.
Lees verder

Koning bezoekt Hengelo in kader van 150 jaar Techniekstad
Zijne Majesteit de Koning brengt woensdag 26 september 2018 een bezoek aan Hengelo ter gelegenheid van haar 150-jarig bestaan als techniekstad. De Koning woont het jaarcongres van netwerkorganisatie De Maatschappij bij in De Gieterij van het ROC Twente. Vervolgens brengt hij bezoeken aan het High Tech Systems Park, hightechbedrijf Thales en het C.T. Stork College.
Lees verder