maandag 3 september 2018

Koning beëdigt staatsraad van het Koninkrijk voor het land Curaçao

Koning beëdigt staatsraad van het Koninkrijk voor het land Curaçao
Zijne Majesteit de Koning heeft vanmorgen op Paleis Noordeinde de heer P.R.J. Comenencia, MA beëdigd. De heer Comenencia is benoemd tot staatsraad in de Afdeling advisering van de Raad van State van het Koninkrijk voor het land Curaçao.
Lees verder

Koning bezoekt Humanities Cluster en NIAS van de KNAW
Zijne Majesteit de Koning heeft woensdagmiddag 29 augustus in Amsterdam een werkbezoek gebracht aan het KNAW Humanities Cluster en het Netherlands Institute for Advanced Study in the Humanities and Social Sciences (NIAS), onderzoeksinstituten van de Koninklijke Nederlandse Akademie van Wetenschappen (KNAW). Het bezoek stond in het teken van digitale ontwikkelingen in het geesteswetenschappelijk onderzoek.
Lees verder