maandag 3 september 2018

Koning opent tentoonstelling ‘1001 vrouwen in de 20ste eeuw’ in Amsterdam Museum

Koning opent tentoonstelling '1001 vrouwen in de 20ste eeuw' in Amsterdam Museum
Zijne Majesteit de Koning opent woensdagmiddag 3 oktober de tentoonstelling '1001 vrouwen in de 20ste eeuw' in het Amsterdam Museum. De expositie toont beeltenissen en verhalen van krachtige en inspirerende vrouwen en geeft een blik op gebeurtenissen in de twintigste eeuw. De tentoonstelling is gebaseerd op het gelijknamige boek van historica Els Kloek. De Koning neemt het eerste exemplaar in ontvangst.
Lees verder

Koning beëdigt staatsraad
Zijne Majesteit de Koning heeft vanmiddag op Paleis Noordeinde de heer mr. F.H.G. de Grave beëdigd. De heer De Grave is benoemd tot staatsraad in de Afdeling advisering van de Raad van State.
Lees verder