vrijdag 14 september 2018

Koningin Máxima bij jubileumviering 40-jarig bestaan en heropening kantoor Verbond van Verzekeraars

Koningin Máxima bij jubileumviering 40-jarig bestaan en heropening kantoor Verbond van Verzekeraars
Hare Majesteit Koningin Máxima is woensdagochtend 17 oktober aanwezig bij de jubileumviering van het 40-jarig bestaan van het Verbond van Verzekeraars in Den Haag. Tijdens de viering heropent de Koningin het gemoderniseerde kantoor en woont zij het symposium bij dat in het teken staat van de impact van technologie op de toekomst van de verzekeringssector.
Lees verder

Koning reikt Koninklijke Prijs voor Vrije Schilderkunst 2018 uit
Zijne Majesteit de Koning reikt vrijdagmiddag 5 oktober 2018 de Koninklijke Prijs voor Vrije Schilderkunst 2018 uit in het Koninklijk Paleis Amsterdam. Drie jonge kunstenaars ontvangen deze aanmoedigingsprijs, een bedrag van 9.000 euro. Na de uitreiking opent de Koning de tentoonstelling waar de winnende werken en een selectie uit de overige ingezonden schilderijen te zien zijn.
Lees verder