Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 18 september 2018

Laat weten wat je van de NL dienstverlening in het buitenland vindt

Doe mee met onderzoek naar de ervaringen met de dienstverlening van de Nederlandse overheid in het buitenland.

Het Nederlandse ministerie van Buitenlandse Zaken doet onderzoek (uitgevoerd door onderzoeksbureau Kantar Public, voorheen TNS NIPO) naar de ervaringen van Nederlanders in het buitenland met de dienstverlening van de Nederlandse overheid. De resultaten geven waardevolle informatie om de dienstverlening beter te laten aansluiten op de wensen en behoeftes van Nederlanders in het buitenland.

Bent u Nederlander en woont u langer dan drie maanden in het buitenland? Dan wordt uw medewerking aan het onderzoek zeer gewaardeerd! Meedoen aan het onderzoek duurt ca 12 minuten en kan tot 1 oktober 2018.

Visit Dutch Seattle at: http://dutchseattle.com/?xg_source=msg_mes_network

 
To control which emails you receive on Dutch Seattle, click here