maandag 3 september 2018

Ons Oranje! Meld je aan voor een bezoek aan de training van Oranje

Meld je aan voor een bezoek aan de training van Oranje
Het Nederlands elftal en Jong Oranje openen maandag 3 september tegelijkertijd hun deuren voor alle Oranjefans. Die dag werken beide teams op de KNVB Campus in Zeist een open training af, die dus toegankelijk zijn voor het publiek. Toegang is gratis, maar je hebt wél een ticket nodig. Een unieke mogelijkheid om onze internationals en grootste talenten van dichtbij in actie te zien. Bondscoach Ronald Koeman en de spelers van Oranje melden zich om 16.30 uur op het veld van de KNVB Campus, terwijl de oefensessie van Jong Oranje een half uur eerder begint (16.00 uur). Vanaf 15.30 uur zijn de Oranjefans met een toegangsbewijs welkom op het terrein in Zeist. Oranje traint maandag 3 september om 16.30 uur, Jong Oranje start een half uur eerder. Toegangskaart verplicht Zoals gezegd zijn de trainingen gratis te bezoeken, maar om toegang tot de KNVB Campus te krijgen, dien je wel in het bezit van een entreeticket te zijn. Via het linkblok hieronder kun je die aanvragen. Wie met de auto naar Zeist wil komen, kan hier eventueel ook een parkeerkaart aanvragen. Vraag ticket aan!Wil je maandag 3 september van de partij zijn? Vraag dan hier een ticket aan. Afscheid Sneijder Het Nederlands elftal opent het nieuwe interlandseizoen donderdag 6 september met een oefenwedstrijd tegen Peru in de Johan Cruijff ArenA in Amsterdam. Drie dagen later – zondag 9 september – speelt Oranje zijn eerste UEFA Nations League-duel in het Stade de France tegen wereldkampioen Frankrijk. Jong Oranje bereidt zich voor op de EK-kwalificatiewedstrijden tegen Engeland en Schotland. Donderdag 6 september neemt de ploeg van Erwin van de Looi het in Norwich op tegen Engeland. De wedstrijd tegen Schotland staat voor dinsdag 11 september om 18.30 uur op het programma en wordt gespeeld op De Vijverberg in Doetinchem.
Lees verder

Kaartverkoop uitwedstrijden België en Duitsland
Voor het Nederlands elftal staan dit jaar nog twee uitwedstrijden op het programma. Op dinsdag 16 oktober wordt tegen België de Derby der Lage Landen afgewerkt. De aftrap in het Koning Boudewijnstadion in Brussel is om 20.45 uur. Een maand later neemt Oranje het opnieuw op tegen een buurland. Op maandag 19 november wordt in Gelsenkrichen (Veltins Arena) tegen Duitsland gespeeld. Ook dit duel begint om 20.45. De kaartverkoop voor beide wedstrijden begint maandag a.s. om 12:00 uur en loopt tot en met donderdag 20 september. Tickets zijn exclusief voor Oranje ClubCardhouders verkrijgbaar. Tickets voor België kosten 28 euro per stuk; voor Duitsland 48 euro per stuk. Dit is inclusief 2 euro servicekosten. Oranje ClubCardhouders kunnen voor deze wedstrijd online één ticket kopen. Het is niet mogelijk extra tickets aan te vragen voor introducées. Elke ticketkoper moet in het bezit zijn van een Oranje ClubCard. Tickets staan op naam en kunnen in de speelstad alleen op vertoon van een geldig ID-bewijs persoonlijk worden afgehaald. Er worden geen tickets voor andere supporters meegegeven. Bestel nu je tickets!Ga naar de webshop en regel online jouw tickets.Oranje ClubcardHeb je nog geen Oranje ClubCard? Bestel deze hier! Groepen Wil je met een groep naast elkaar zitten? Dan moet je de tickets in dezelfde transactie bestellen. Meer informatie over het bestellen van de tickets vind je hieronder. Hoe koop ik kaarten?Lees de instructie hoe je als groep bij elkaar kunt zitten. Reisaanbod SunwebReispartner Sunweb biedt voor beide wedstrijden verschillende arrangementen aan. Kaartverkoop Oranje Heb je vragen over tickets? Neem dan contact op via onderstaand e-mailadres of telefoonnummer. 0343-499207 [email protected]
Lees verder

Sneijder spreekt: een terugblik op 16 jaar in Oranje
In de aanloop naar zijn afscheidswedstrijd tegen Peru, volgende week donderdag 6 september, blikt Wesley Sneijder met OnsOranje nog een keer terug op zijn lange, glansrijke carrière bij Oranje. Zijn debuut in Oranje? Ja, dat herinnert hij zich nog wel. "Ik was superblij dat ik was uitgenodigd, maar minder blij dat ik daar op een gegeven moment naar toe moest", lacht hij. "Ik kwam binnen een ploeg met Jaap Stam, Frank de Boer, Clarence Seedorf, Edwin van der Sar. Noem ze allemaal maar op. Daar heb ik nog naar gekeken in 1995, 1996 toen ze in de finale speelden. Ik zat nog op school hè.." 'Film nog vaak afgespeeld' Zijn grote doorbraak kwam niet veel later in het cruciale duel met Schotland, waarin gewonnen moest worden. En dat gebeurde ook, uitgerekend aan de hand van de jonge Sneijder, die scoorde en vier assists voor zijn rekening nam. "Wat er die avond gebeurde, daar kun je een film over maken. En die film heb ik nog heel vaak afgespeeld in mijn hoofd." Een iconisch beeld, prachtig weergegeven op een spandoek van het Oranje-legioen. Wesley Sneijder tikt verbaasd op zijn hoofd als hij Oranje op het WK 2010 langs Brazilië kopt. Het bleek het begin van een uitermate gelukkig huwelijk. In de loop der jaren maakte hij diverse hoogtepunten mee met het Nederlands elftal. Sneijder genoot er met volle teugen van, zoals hij ook altijd had genoten van de steun van het Oranje-publiek. "Aan het Oranje-legioen lag het nooit. Dat was altijd massaal aanwezig en bepaalde ook eigenlijk de sfeer tijdens zo'n toernooi. Iedereen had het er over, wereldwijd. Dat gaf ons wel een bepaalde kracht hoor." Voor het volledige interview met Wesley Sneijder, klik hierboven op het icoontje in de afbeelding.
Lees verder

Hoogma: 'We respecteren de keuze van Mazraoui'
Noussair Mazraoui heeft besloten voor het Marokkaans voetbalelftal te gaan spelen. De twintigjarige Ajacied heeft dat vandaag aan de KNVB laten weten. Vorige week waren Mazraoui en zijn zaakwaarnemer te gast op de KNVB Campus. Ze spraken daar met directeur topvoetbal Nico-Jan Hoogma en bondscoach Ronald Koeman over het Nederlands elftal. "Dat was een goed gesprek", zegt Nico-Jan Hoogma. "Uiteindelijk moet Noussair de keuze zelf maken, dat kan niemand anders voor hem doen. Wij respecteren die keuze uiteraard. De zaakwaarnemer van Noussair heeft ons vandaag heel correct op de hoogte gebracht."
Lees verder

Frenkie de Jong voor het eerst en Wesley Sneijder voor het laatst bij Oranje
Bondscoach Ronald Koeman heeft 25 spelers opgenomen in de selectie van het Nederlands elftal voor de interlands tegen Peru en Frankrijk. Ajacied Frenkie de Jong is voor de eerste keer opgeroepen. Voor Wesley Sneijder wordt het de allerlaatste keer dat hij deel uitmaakt van de Oranjeselectie. De recordinternational zal op 6 september in de Johan Cruijff ArenA tegen Peru voor 134ste keer het Oranjeshirt aantrekken, waarna hij zijn imposante interlandcarrière officieel beëindigt. Of zoals Sneijder het eerder zelf treffend omschreef: "Afscheid nemen in een wedstrijd, in een team dat me dierbaar is en op een plaats die me dierbaar is." Sneijder zal zich dinsdagavond bij de selectie voegen, die maandag al bijeenkomt voor de start van het trainingskamp in Zeist. Selectie Nederlands elftal NaamClubPatrick van AanholtCrystal PalaceNathan AkéBournemouthRyan BabelBesiktasDonny van de BeekAjaxDaley BlindAjaxJasper CillessenFC BarcelonaMemphis DepayOlympique LyonVirgil van DijkLiverpoolDaryl JanmaatWatfordFrenkie de JongAjaxLuuk de JongPSVJustin KluivertAS RomaMatthijs de LigtAjaxSergio PadtFC GroningenQuincy PromesSevillaDavy PröpperBrighton & Hove AlbionMarten de RoonAtalanta BergamoWesley SneijderAl-GharafaKevin StrootmanOlympique MarseilleKenny TeteOlympique LyonTonny VilhenaFeyenoordRuud VormerClub BruggeStefan de VrijInternazionaleGeorginio WijnaldumLiverpoolJeroen ZoetPSV Het Nederlands elftal opent het nieuwe interlandseizoen donderdag 6 september met een oefenwedstrijd tegen Peru in de Johan Cruijff ArenA in Amsterdam. Drie dagen later – zondag 9 september – speelt Oranje zijn eerste duel in de nieuwe UEFA Nations League. En dat is meteen een kraker om naar uit te zien. In Stade de France in Saint-Denis wacht wereldkampioen Frankrijk. Beide ontmoetingen beginnen om 20.45 uur. Jong Oranje Steven Berghuis (Feyenoord), Steven Bergwijn (PSV), Marco Bizot (AZ), Eljero Elia (Başakşehir), Timothy Fosu-Mensah (Fulham), Hans Hateboer (Atalanta Bergamo), Terence Kongolo (Huddersfield Town), Guus Til (AZ) en Wout Weghorst (VfL Wolfsburg), die allen tot de voorlopige selectie behoorden, hebben deze keer geen uitnodiging ontvangen.  Bergwijn, Fosu-Mensah en Til sluiten aan bij Jong Oranje, dat donderdag 6 september een EK-kwalificatiewedstrijd in en tegen Engeland op het programma heeft staan. Dinsdag 11 september wacht de ploeg van coach Erwin van de Looi in Doetinchem een duel met Schotland. Ook hier is plaatsing voor het EK de inzet.
Lees verder