woensdag 5 september 2018

Ons Oranje! Nu live: Persconferentie bondscoach Ronald Koeman

Nu live: Persconferentie bondscoach Ronald Koeman
Tijdens een persconferentie blikt bondscoach Ronald Koeman vooruit op de interlands tegen Peru (donderdag, vriendschappelijk) en Frankrijk (zondag, Nations League). De persconferentie is via bovenstaande videoplayer vanaf ongeveer 15.15 uur live te zien.
Lees verder

Frenkie de Jong: 'Nieuwsgierig wat er gaat gebeuren'
Frenkie de Jong meldde zich maandag voor de eerste keer bij het Nederlands elftal. OnsOranje volgde hem bij zijn aankomst. "Zenuwachtig? Ach dat valt wel mee. De eerste keer is natuurlijk altijd wel spannend. Je bent gewoon nieuwsgierig wat er gaat gebeuren", reageerde De Jong bij zijn aankomst. Meer media-aandacht Een idee wat hem staat te wachten had hij wel. "Dat zal niet veel afwijken van wat ik bij de jeugdteams gewend ben. Er zal wat meer media-aandacht zijn en het niveau zal wat hoger zijn. Maar voor de rest laat ik het gewoon op me afkomen. Ik ga gewoon mijn best doen en dan zie ik wel wat er uit komt."
Lees verder

Nu live: Persconferentie vooruitblik Nederland - Peru
Tijdens een persconferentie blikken bondscoach Ronald Koeman en recordinternational Wesley Sneijder vooruit op de oefeninterland tussen Nederland en Peru. Het wordt ook de laatste interland van Sneijder. De persconferentie begint rond 15.15 uur en is live te zien via bovenstaande videoplayer.
Lees verder

Bijzondere gasten en eerbetoon Sneijder
Voor de allerlaatste keer komt Wesley Sneijder donderdagavond in actie voor het Nederlands elftal. Tegen Peru speelt hij zijn laatste minuten in Oranje. Na afloop van de wedstrijd krijgt Sneijder een uniek eerbetoon en neemt hij afscheid van de Oranjefans. Het programma met onder andere een ereronde begeleidt door André Hazes jr. duurt ongeveer 15 minuten en wordt ook live uitgezonden op de NOS.   Sneijder speelt zijn laatste wedstrijd voor Oranje in het bijzijn van een aantal bijzondere gasten. Familie en vrienden, oud-teamgenoten en bondscoaches, zijn amateurvereniging D.H.S.C en ook een bijzondere buitenlandse gast: FIFA president Gianni Infantino is donderdag op uitnodiging van de KNVB aanwezig bij de wedstrijd tegen Peru. Sneijder beleefde glorieuze momenten met Oranje. Ambassadeur Johan Cruyff Foundation Sneijder zal zich ook na zijn carrière als international in blijven zetten voor het voetbal. Hij gaat aan de slag als ambassadeur van de Johan Cruyff Foundation. In die rol wil de recordinternational zich hard maken voor vluchtelingen. De kinderen op Lesbos leven in onmenselijke omstandigheden en hebben het echt nodig om even 'gewoon kind' te kunnen zijn Zijn grote wens is daarom om samen met de Foundation een Cruyff Court in of nabij een vluchtelingenkamp op Lesbos aan te leggen. De KNVB steunt het initiatief van Sneijder. Om zijn project een kickstart te geven heeft de voetbalbond de middenvelder een cheque van 10.000 euro overhandigd. Via de donatiepagina Cruyff Court Wesley Sneijder hoopt de middenvelder dat het bedrag verder oploopt, zodat hij zijn droom kan realiseren. "Het is hartstikke mooi dat de KNVB mijn actie een kickstart geeft met hun donatie. Maar we zijn er nog niet", zegt de recordinternational. "Daarom wil ik iedereen oproepen om mij te helpen deze droom te realiseren en als afscheidscadeau te doneren aan dit mooie project. Juíst op Lesbos zouden kinderen een veilige speelplek goed kunnen gebruiken. Zij leven in onmenselijke omstandigheden en hebben het echt nodig om even 'gewoon kind' te kunnen zijn." Doneer nu!Geef je bijdrage aan de Cruyff Foundation en help vluchtelingkinderen te laten sporten en spelen.  
Lees verder

Eerbetoon aan Wesley Sneijder na wedstrijd tegen Peru
Voor de allerlaatste keer komt Wesley Sneijder donderdagavond in actie voor het Nederlands elftal. Tegen Peru speelt hij zijn laatste minuten in Oranje. Na afloop van de vriendschappelijke interland zal er een eerbetoon worden gebracht aan de recordinternational. Sneijder beleefde glorieuze momenten met Oranje. Met de Utrechter als een van de aanjagers, drong het Nederlands elftal in 2010 door tot de finale van het wereldkampioenschap in Zuid-Afrika. Vier jaar later pakte Sneijder opnieuw eremetaal. Op het WK in Brazilië eindigde Oranje als derde en keerde het met een bronzen medaille terug naar Nederland. Tijdens de wedstrijd tegen Peru wordt Sneijder bedankt voor zijn bewezen diensten. Maar ook na de wedstrijd zullen de schijnwerpers nog een keer op de middenvelder, die namens Oranje actief was op drie WK's en drie EK's, gericht zijn. Sneijder wordt getrakteerd op een ware ereronde in de Johan Cruijff Arena. Ook zal er namens de KNVB en de FIFA een eerbetoon worden gebracht aan Sneijder. Verder staan er een aantal verrassingen op het programma. De hommage aan Sneijder zal ongeveer vijftien minuten duren. André Hazes junior zal tijdens het eerbetoon voor live muziek zorgen. Sneijder beleefde glorieuze momenten met Oranje. Ambassadeur Johan Cruyff Foundation Sneijder zal zich ook na zijn carrière als international in blijven zetten voor het voetbal. Hij gaat aan de slag als ambassadeur van de Johan Cruyff Foundation. In die rol wil de recordinternational zich hard maken voor vluchtelingen. De kinderen op Lesbos leven in onmenselijke omstandigheden en hebben het echt nodig om even 'gewoon kind' te kunnen zijn Zijn grote wens is daarom om samen met de Foundation een Cruyff Court in of nabij een vluchtelingenkamp op Lesbos aan te leggen. De KNVB steunt het initiatief van Sneijder. Om zijn project een kickstart te geven heeft de voetbalbond de middenvelder een cheque van 10.000 euro overhandigd. Via de donatiepagina Cruyff Court Wesley Sneijder hoopt de middenvelder dat het bedrag verder oploopt, zodat hij zijn droom kan realiseren. "Het is hartstikke mooi dat de KNVB mijn actie een kickstart geeft met hun donatie. Maar we zijn er nog niet", zegt de recordinternational. "Daarom wil ik iedereen oproepen om mij te helpen deze droom te realiseren en als afscheidscadeau te doneren aan dit mooie project. Juíst op Lesbos zouden kinderen een veilige speelplek goed kunnen gebruiken. Zij leven in onmenselijke omstandigheden en hebben het echt nodig om even 'gewoon kind' te kunnen zijn." Doneer nu!Geef je bijdrage aan de Cruyff Foundation en help vluchtelingkinderen te laten sporten en spelen. In de voetsporen van Koeman Met zijn ambassadeurschap voor de Cruyff Foundation treedt Sneijder in de voetsporen van Ronald Koeman. De bondscoach is sinds enkele jaren verbonden aan de stichting die in het leven werd geroepen door Johan Cruijff. In een videoboodschap sprak Koeman uit te waarderen dat Sneijder aan de slag gaat als ambassadeur voor de Cruyff Foundation. "Van harte welkom, geweldig dat je dit doet. Het is zeer belangrijk dat kinderen sportief actief zijn, zeker in de mindere delen van de wereld. Geweldig dat je daarmee nu ook je eigen veldje gaat aanleggen", sprak de bondscoach.
Lees verder