maandag 3 september 2018

Ons Oranje! Selectie Onder 20 voor duels met Portugal en Engeland

Selectie Onder 20 voor duels met Portugal en Engeland
Het Nederlands elftal voor spelers onder 20 jaar oefent donderdag 6 september in Estoril tegen Portugal. Vier dagen later staat op eigen bodem een duel tegen de leeftijdsgenoten uit Engeland op het programma. KNVB-coach Bert Konterman heeft voor beide wedstrijden twintig spelers opgeroepen.
Lees verder

Stekelenburg roept 23 spelers op voor oefenduels Onder 19
KNVB-coach Maarten Stekelenburg heeft 23 spelers geselecteerd voor het Nederlands elftal voor spelers onder 19 jaar dat de aankomende interlandperiode twee oefenduels afwerkt tegen Engeland (5 september) en Tsjechië (8 september).
Lees verder

Column Art Langeler: De bal rolt weer voor Oranje
Art Langeler is directeur voetbalontwikkeling van de KNVB en zal op deze plek iedere twee weken berichten over de ontwikkelingen bij de nationale teams.
Lees verder

Selectie Onder 18 voor vierlandentoernooi in Frankrijk
Het Nederlands elftal voor spelers onder 18 jaar reist begin september af naar Frankrijk, waar het een vierlandentoernooi speelt. Voor de wedstrijden tegen tegen Engeland, gastland Frankrijk en Rusland heeft KNVB-coach Mischa Visser 23 spelers geselecteerd.
Lees verder

Nu live: Persconferentie bondscoach Ronald Koeman
Tijdens een persconferentie blikt bondscoach Ronald Koeman vooruit op de interlands tegen Peru (donderdag, vriendschappelijk) en Frankrijk (zondag, Nations League).
Lees verder