woensdag 5 september 2018

Prinses Margriet bij 50-jarig bestaan de Kap

Prinses Margriet bij 50-jarig bestaan de Kap
Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Margriet der Nederlanden is zaterdag 15 september 2018 aanwezig bij de festiviteiten ter gelegenheid van het 50-jarig bestaan van stichting de Kap.
Lees verder

Koningin Máxima bij opening GPFI workshop van G20 over toegang tot financiële diensten voor gedwongen ontheemden
Hare Majesteit Koningin Máxima woont maandagochtend 10 september in het Spaansche Hof in Den Haag de opening bij van de High Level Workshop on the Financial Inclusion of Forcibly Displaced Persons van het Global Partnership for Financial Inclusion (GPFI) van de G20. De workshop richt zich op het belang van goede toegang  tot financiële diensten voor mensen die noodgedwongen hun thuis moeten verlaten. Koningin Máxima is speciale pleitbezorger van de secretaris-generaal van de Verenigde Naties voor inclusieve financiering voor ontwikkeling (UNSGSA) en erevoorzitter van de GPFI.
Lees verder