dinsdag 4 september 2018

Training intellectueel eigendom voor het mkb

Training intellectueel eigendom voor het mkb
Bent u mkb'er en wilt u meer weten over het belang van intellectueel eigendom in de dagelijkse bedrijfsactiviteiten? Kom dan naar de training IP for Business. Experts geven inzicht in waarom u als mkb'er aandacht moet geven aan intellectueel eigendom (of Intellectual Property, IP) en hoe u...
Lees verder

Logistieke handelsmissie naar Panama
Bent u benieuwd naar uw kansen in de logistieke hub van de Americas? Neem dan deel aan de handelsmissie naar Panama in november 2018. Om de uitbreiding van het Panamakanaal volledig te benutten, investeert het land in het 'toevoegen van waarde aan de lading' en een sterker intermodaal...
Lees verder

Global Stars inloopochtend - 7 september 2018
Wilt u de mogelijkheden van het subsidieprogramma GlobalStars voor uw organisatie verkennen? Kom dan naar één van onze inloopochtenden en bespreek uw projectidee in een persoonlijk gesprek. Tijdens deze ochtend komt u meer te weten over het GlobalStars programma en de financieringsmogelijkheden in...
Lees verder

Global Stars inloopochtend - 10 september 2018
Wilt u de mogelijkheden van het subsidieprogramma GlobalStars voor uw organisatie verkennen? Kom dan naar één van onze inloopochtenden en bespreek uw projectidee in een persoonlijk gesprek. Tijdens deze ochtend komt u meer te weten over het GlobalStars programma en de financieringsmogelijkheden in...
Lees verder

Wijziging inschrijving rundvlees in september 2018
Nieuwsbericht 18.074 - Op 24 augustus hebben wij nieuwsbericht 18.069 geplaatst over de opening inschrijving rundvlees in september 2018 met een tabel met daarin de beschikbare en aan te vragen hoeveelhe
Lees verder

Workshop: winnende elementen van een mkb instrument – Fase 2
Heeft uw organisatie al een Horizon 2020 - mkb (SME) fase 2 project ingediend maar niet goed gescoord? Of gaat uw organisatie in de toekomst een project indienen? Dan is deze cursus iets voor u! Deze training is speciaal gericht op mkb'ers en consultants die bezig zijn met een aanvraag voor een mkb...
Lees verder

Handels- & innovatiemissie China mestverwerking en mestverwaarding
Bent u actief op het gebied van mestverwerking en mestverwaarding? Wilt u de marktkansen en Research & Development (R&D) in China verder verkennen en potentiële samenwerkingspartners ontmoeten? Ga dan van 28 oktober tot en met 3 november mee met de handels- en innovatiemissie naar de steden...
Lees verder

Develop2Build-project openbaar vervoer op de Chindwin rivier in Myanmar
Om het passagiers- en cargovervoer op de Chindwin rivier in Myanmar te ontwikkelen en verder te verbeteren, is op 17 augustus een Grand Arrangement ondertekend.
Lees verder

Workshop: Starten van een ERC subsidieaanvraag - Horizon 2020 (november)
Bent u van plan om een aanvraag te schrijven voor een ERC Starting of Consolidator grant? Wilt u graag meer inzicht in de succesfactoren voor een afweging van uw kansen? Bent u ook op zoek naar tips voor het schrijven van een kansrijk voorstel? Kom dan naar de workshop Starten van een ERC...
Lees verder

Invoercertificaten suiker niet digitaal aanvragen
Nieuwsbericht 18.075 - Met nieuwsbericht 18.072 hebben wij u op 27 augustus gemeld dat u zich kunt inschrijven op invoercertificaten suiker voor het nieuwe verkoopseizoen 2018/2019.
Lees verder