zondag 2 september 2018

VBNGBk: Discoördinatie van fiscale heffingen en zorgbijdrage aan CAK bij verdragsgerechtigde gepensioneerden en hun ...

Discoördinatie van fiscale heffingen en zorgbijdrage aan CAK bij verdragsgerechtigde gepensioneerden en hun gezinsleden
De factsheet Discoördinatie van fiscale heffingen en zorgbijdrage aan CAK bij verdragsgerechtigde gepensioneerden en hun gezinsleden zoals die door het bestuur zal worden gepresenteerd op bijeenkomst op donderdag 13 september 2018 aan de Vaste Commissie Financiën van de Tweede Kamer. De heer Pieter Omzigt (CDA) zal ons ontvangen in het kader van een bijzondere procedure, de […]
Lees verder

Bezoek aan Vaste Commissie Financiën van de Tweede Kamer op13 september 2018
Op 13 september 2018 zal een delegatie van ons bestuur samen met een delegatie van de FANF (Fédération des Associations Néerlandaises en France) ontvangen worden door de Vaste Commissie Financiën van de Tweede Kamer. De bijeenkomst is gepland van 10.00 – 11.00 uur. De heer Pieter Omtzigt (CDA) zal ons ontvangen in het kader van […]
Lees verder

Parket Hoge Raad: inkomensdaling van militair als gevolg van invoering WUL niet in strijd met int. recht
Zie onderstaande Conclusie van de A-G voor de Hoge Raad. Het betreft de verlaging van het inkomen van een militair door invoering van de Wet Uniformering Loonbegrip per 1 januari 2013. Die leidde voor militairen slechts tot een lager netto-inkomen, omdat dezen niet verzekeringsplichtig ZVW zijn en waren. Beroep op internationaal recht om dit gevolg […]
Lees verder