Doorgaan naar hoofdcontent

Atlanta Holland Club News Letter - Artist talk Tuesday 23 October 2018 at 6.30 PM

View this email in your browser

Tentoonstelling van de weelderige en wilde bloemstillevens van Margriet Smulders.

Graag willen we jullie aandacht vragen voor de tentoonstelling van de  weelderige en wilde bloemstillevens van  Margriet Smulders  bij Spalding Nix,  425 Peachtree Hills Avenue, Northeast, Suite 30-A, Atlanta, GA 30305. 
Frank Bezemer en Margriet Smulders zijn nog tot 28 oktober in Atlanta, en zullen het werk nog eens toelichten. Met een powerpoint presentatie zoals gisterenavond bij de Artist's Talk, waar zij in veertig minuten het gehele oeuvre tot nu toe (1983-2018)  is besproken. 

Werk van Margriet Smulders is vertegenwoordigd in musea in Europa, particuliere collecties over de hele wereld, en op vele ambassades van het koninkrijk der Nederlanden. Momenteel maakt zij ook plafonds in allerlei formaten, zoals de drie in de Ems Galerie in Duitsland van samen meer dam 500 vierkante meter. 
 
Wellicht is het interessant om met deze levendige kunstwerken (én Margriet Smulders zelf) kennis te maken? 
Dit kan dinsdag 23 oktober 2018 om half zeven 's avonds.

We horen graag voor Maandag 22 oktober 06:00 PM van u of u aanwezig zal zijn.
RSVP via [email protected]

Till november 15 Atlanta Celebrates Photography Margriet's work is featured at Spalding Nix Gallery 
https://www.spaldingnixfineart.com/artist/margriet-smulders

Kind Regards
Cor Tadema
President 
Atlanta Holland Club
 

Copyright © 2018 Atlanta Holland Club, All rights reserved.
Thank you for joining our mailing list.

Our mailing address is:
Atlanta Holland Club
1053 Soaring Way
Marietta, GA 30062

Add us to your address book


Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list.

Email Marketing Powered by Mailchimp