Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 8 oktober 2018

Frankrijk: BZ nummer 52

BZ nummer 52
Het bericht BZ nummer 52 verscheen eerst op Bourgondische Zaken.
Lees verder

Wie zit er achter de tekeningen op het sluiswachtershuis in Vincelles?
Langs het canal du Nivernais, vlakbij het dorp Vincelles, vind je het oude sluiswachtershuis van Rivottes. Er is daar iets bijzonders aan de hand. Het is gedeeltelijk bedekt met tal van kunstzinnige tekeningen en portretten. De fietsroute langs het canal du Nivernais is een populaire route voor wandelaars en vooral fietsers. Vijftien kilometer ten zuiden […] Het bericht Wie zit er achter de tekeningen op het sluiswachtershuis in Vincelles? verscheen eerst op Bourgondische Zaken.
Lees verder