Doorgaan naar hoofdcontent

Frankrijk: De installatie van zes windmolens in Bazolles

De installatie van zes windmolens in Bazolles
Wilt u meepraten over de vestiging van zes windturbines in Bazolles? Het openbaar onderzoek vindt plaats van maandag 15 oktober tot zaterdag 17 november. Het dossier ligt ter inzage in de volgende gemeentehuizen: Achun, Aunay-en-Bazois, Bazolles, Crux-la-Ville , La Colancelle, Montapas, Mont-et-Marré, Rouy, Saint-Maurice, Saint-Saulge, Vitry-Laché. In dit dossier vind je een studie naar de […] Het bericht De installatie van zes windmolens in Bazolles verscheen eerst op Bourgondische...
Lees verder

Vrijstelling premieheffing CSG/CRDS?
Geen premies CSG/CRDS meer voor personen die niet onder het FR sociale verzekeringsstelsel vallen? Er is een nieuwe stap gezet in het al jarenlang slepende miljardendossier over de verschuldigdheid van premies CSG/CRDS [la contribution sociale généralisée (CSG) et la contribution au remboursement de la dette sociale (CRDS)] door personen die niet onder het FR sociale verzekeringsstelsel […] Het bericht Vrijstelling premieheffing CSG/CRDS? verscheen eerst op Bourgondische Zaken.
Lees verder